JA i moje autystyczne dziecko PATRYK CHMIELEWSKI KLUCZBORK

*Pamiętnik Mamy*

Dzień Babci i Dziadka w przedszkolu ;)

IMG_2885ttllll.JPG
Jejuuuu.... niby ferie ,Patryś nie chodzi do przedszkola (bo są grupy łączone) a MY ciągle w "biegu". Z jednej strony dobrze ,bo mamy dużo rehabilitacji i nawet 2 razy w tygodniu jeździmy na muzykoterapię. Tydzień zleciał nawet nie wiem kiedy...

Zresztą poprzedni tydzień też był szalony musiałam zaliczyć z Patrykiem laryngologa, 4 zajęcia reh. w tygodniu ,dzień Babci i Dziadka w przedszkolu ,w sobotę muzykoterapia:D. W sumie wracaliśmy do domu koło 18-stej ;) Nie wiem co opisać na pierwszym miejscu ,bo mam jeszcze zaległości z lata (wakacje,basen, place zabaw,urodzinki Patryka )

Może najpierw Dzień Babci?
Wiecie co było rewelacyjnie ,a mi się łzy w oczach kręciły.Jeszcze rok temu pomyślałabym "to niemożliwe" a jednak ! tak! .Cała moja praca  i ludzi z którymi Patryk pracuje dają efekty i coraz bardziej jest to widoczne :)
Siedziałyśmy z babcią i cieszyłyśmy się niewyobrażalnie.Patryś zaskoczył nas ,że aż trudno to opisać słowami.Miał momenty ,że odchodził z przedstawienia i podchodził do nas ,alei  tak długo wytrzymał ... Cały początek "przedstawienia grupy" przywitania wszystkich gości ,potem "tańcowanie"Jejuuu mój dzielny Promyczek :D     Ogólnie Panie i dzieci spisały się na medal,były zabawy,piosenki,"tańcowanie" ,poczęstunek i śliczne prezenty ręcznie wykonane - od dzieci dla Dziadków .
Naprawdę dzień ,który będę długo pamiętać ;)
AAAaaaaa niestety na zdjęciach mam złą datę ,ale nie mam czasu by bawić się w retusz.Dzień Babci w przedszkolu odbył się 16 stycznia 2015r (piątek ).Dodam z 2 filmiki ,ale kiedy indziej- teraz brakuje trochę czasu:D

 IMG_2878hhh.JPG

 IMG_2882.JPG

IMG_2884.JPG

IMG_2883.JPGIMG_2886.JPG

IMG_2890.JPG

IMG_2904.JPG

IMG_2899.JPG

DSC_0109.jpg

IMG_2888.JPG